Zapraszamy na Forum Dialogu Obywatelskiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

 

Zapraszamy na Forum Dialogu Obywatelskiego w imieniu Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego. Wydarzenie towarzyszące do Ogólnopolskiego Spotkania Przedstawicieli Rad Działalności Pożytku Publicznego. 

 

 

Kiedy:

18-19 czerwca 2015r.

 

 

Gdzie:

Hotel Boutique ul. Piłsudskiego 10/14 (obok Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi).

 

 

Dla kogo:

  • Członkowie ciał dialogu oraz uczestnicy projektu „Aktywny dialog obywatelski w województwie łódzkim”
  • Przedstawiciele łódzkich organizacji pozarządowych
  • Przedstawiciele samorządów z województwa łódzkiego

 

Organizatorzy zapewniają wyżywienie oraz materiały. Ilość noclegów dla przedstawicieli ciał dialogu jest ograniczony i wymaga indywidualnego zgłoszenia organizatorom (max. dwóch przedstawicieli jednego ciała dialogu (zespołu konsultacyjnego) w przypadku wolnych miejsc).

 

 

Zgłoszenia są przyjmowane do 12 czerwca 2015r. za pośrednictwem internetowego formularza: Formularz zgłoszeniowy 

 

W razie pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Pilarską Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank">

 

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Łódzkiego.

 

 

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Aktywny dialog obywatelski w województwie łódzkim” współfinansowanego z Funduszu EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji i zadania "Prowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Obywatelskiego" współfinansowanego przez Miasto Łódź.