Warsztat "Narzędzia do zarządzania projektem"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

26 sierpień 2015 godz. 17.00-20.00

 

Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO w ramach Łódzkiego Centrum Obywatelskiego  ma przyjemność zaprosić na warsztat:


„Narzędzia do zarządzania projektem. (zastosowanie współczesnych technologii do prowadzenia działań organizacji w szczególności koordynowania projektów)”.

 

Komputery doprowadziły do zwiększenia wydajności pracy biurowej, w tym także pracy przy koordynacji projektu. Nowoczesne oprogramowanie i aplikacje, zarówno te instalowane na komputerze użytkownika jak i dostępne w chmurze, mocno poprawiają produktywność i oszczędzają czas, który można wykorzystać w dużo lepszy sposób. Oprogramowanie, najczęściej darmowe można wykorzystać do monitorowania realizacji zadań, delegowania zadań, grupowej pracy na dokumentach umieszczonych w chmurze, komunikacji pomiędzy członkami zespołu, dostępu do dokumentów projektu, zdalnej pracy zespołu.


Przykłady aplikacji:

 

  • MS Project i podobne
  • Toodledo, Nozbe, Asana etc.
  • Trello i podobne
  • Dropbox, GDocs
  • Slack, Skype, Google Hangouts

Zgłoszenia za pomocą formularza online przyjmowane są do 21.08.2015
https://docs.google.com/forms/d/1EJG1tSpmj-bhV4L6DIpss1PNSvXOeUtgoHGGvb5gAJU/viewform

 

Miejsce: Łódź (dokładne miejsce zostanie podane osobom zakwalifikowanym)

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający o uczestnictwie w warsztacie.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomość o zakwalifikowaniu oraz szczegółowe informacje zostaną przesłane do 24.08.2015

W razie pytań związanych ze szkoleniem – proszę o kontakt pod nr tel. 426327977  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 


Zadanie „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Obywatelskiego” jest współfinansowane ze środków Miasta Łódź