ŁCO zaprasza na warsztat - Harmonogram i budżet

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Pracujesz w organizacji lub grupie nieformalnej? Zdarza się czasem, że pracujecie metodą projektu? A może czas na złożenie wniosku o grant?

 

Zapraszamy na warsztaty 13 i 14.10.2015,godz. 17.00-20.00!

 

 

 

 

 

  • dzień 1 Harmonogram i budżet we wniosku o dofinansowanie

Zapraszamy na warsztat w trakcie którego dwa ważne elementy każdego projektu czyli harmonogram i budżet zaprezentują się od strony łatwej i przyjemnej.
W trakcie warsztatu przećwiczymy umiejętność konstruowania harmonogramu i budżetu projektu na symulowanych przykładach z życia organizacji.

 

  • dzień 2  Harmonogram i budżet i zastosowaniu do tych celów exella

Wiesz już jak tworzyć budżet i harmonogram projektu? Czas na poznanie narzędzi, które wesprą nas w monitorowaniu naszych wydatków i pozwolą na efektywniejsze działania w tym zakresie. Wykresy Gantta, karta projektu, automatyzacja tworzenia raportu kasowego, te i inne tematy poruszone zostaną na zajęciach. Będziemy pracować głównie na programie Excel. Zachęcamy do przesyłania swoich plików lub pytań, na które chcielibyście uzyskać odpowiedź. 

 

Rekrutacja od 24.09.2015

 

Zgłoszenia za pomocą formularza online przyjmowane są do 08.10.2015
https://docs.google.com/forms/d/1yq8UtP4cuiO837K_wcbN3n7fdJEdGIYNgW_jpzwq984/viewform

 

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający o uczestnictwie w warsztacie.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomość o zakwalifikowaniu oraz szczegółowe informacje zostaną przesłane do 09.10.2015

W razie pytań związanych ze szkoleniem – proszę o kontakt pod nr tel. 426327977  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Prowadzący:

 

dzień 1

Jacek Jędrzejczak - jestem związany z sektorem pozarządowym od lat 90 -tych, posiadam doświadczenie w zarządzaniu zespołami i grupami - w funkcji prezesa bądź też członka zarządu. Jestem aktywnym trenerem biznesu metody SET  oraz praktykującym coachem. 
Najbardziej interesuje  mnie  tworzenie środowiska wspierającego zmiany  i udział w procesach konsultacyjnych, stąd też jestem członkiem Łódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w chwili obecnej w funkcji wiceprzewodniczącego.


dzień 2

Kamil Stranz – studiował zarządzanie, ekonomię i języki obce w Polsce, Wielkiej Brytanii I Turcji. Jego pasją i życiową misją jest ułatwianie ludziom pracy poprzez automatyzację nielubianych czynności, wykorzystanie narzędzi poprawiających produktywność a także tworzenie procedur powtarzalnych czynności.

 

 

Zadanie „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Obywatelskiego” jest współfinansowane ze środków Miasta Łódź