ŁCO zaprasza na warsztat „Narzędzia do zarządzania projektem"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO w ramach Łódzkiego Centrum Obywatelskiego ma przyjemność zaprosić na warsztat:

„Narzędzia do zarządzania projektem. (zastosowanie współczesnych technologii do prowadzenia działań organizacji w szczególności koordynowania projektów)”

Komputery doprowadziły do zwiększenia wydajności pracy biurowej, w tym także pracy przy koordynacji projektu. Nowoczesne oprogramowanie i aplikacje, zarówno te instalowane na komputerze użytkownika jak i dostępne w chmurze, mocno poprawiają produktywność i oszczędzają czas, który można wykorzystać w dużo lepszy sposób. Oprogramowanie, najczęściej darmowe można wykorzystać do monitorowania realizacji zadań, delegowania zadań, grupowej pracy na dokumentach umieszczonych w chmurze, komunikacji pomiędzy członkami zespołu, dostępu do dokumentów projektu, zdalnej pracy zespołu.

 

Przykłady aplikacji: 
• MS Project i podobne
• Toodledo, Nozbe, Asana etc.
• Trello i podobne 
• Dropbox, GDocs
• Slack, Skype, Google Hangouts

 

Zgłoszenia za pomocą formularza online przyjmowane są do 21.08.2015
https://docs.google.com/forms/d/1EJG1tSpmj-bhV4L6DIpss1PNSvXOeUtgoHGGvb5gAJU/viewform

 

Miejsce: Łódź (dokładne miejsce zostanie podane osobom zakwalifikowanym)

 

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający o uczestnictwie w warsztacie.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomość o zakwalifikowaniu oraz szczegółowe informacje zostaną przesłane do 24.08.2015

 

W razie pytań związanych ze szkoleniem – proszę o kontakt pod nr tel. 426327977 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

 

Zadanie „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Obywatelskiego” jest współfinansowane ze środków Miasta Łódź