Szkolenie ŁCO- "Jak konstruować cele projektu i przekładać je na działania?"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Program warsztatu:
- Tworzenie celu SMART- cel jako zmiana, jakiej chcemy dokonać-  jak rozpoczynać myslenie o projekcie od konstruowania celu?- jak tworzyć jasne i klarowne streszczenia do wniosków o dofinansowanie?

 


Warsztat przeznaczony jest dla osób które:- poszukują nowej inspiracji w pracy projektem- mają problem z konstruowaniem. celu

Zgłoszenia za pomocą formularza online przyjmowane są do 11.11.2015
https://docs.google.com/forms/d/1SvA42tzY7gcC3BG_YAKu_HAWbsPKAtXdDq2TCj_x1cA/viewform

 

Miejsce: Łódź (dokładne miejsce zostanie podane osobom zakwalifikowanym)

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający o uczestnictwie w warsztacie.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Wiadomość o zakwalifikowaniu oraz szczegółowe informacje zostaną przesłane do 12.11.2015

 

Prowadzący:
Joanna Jędrzejczak - kreatorka zmiany, ciągle w fazie szukania. Od 10 lat działam w 3 sektorze, jako lider wciąż się rozwijam, uczę, czytam, obserwuję. Mam 8 letnie doświadczenie w szkoleniach krajowych i międzynarodowych w obszarze zarządzania organizacją i projektem. Uwielbiam pracować w środowisku międzykulturowym - koordynowałam blisko 100 wolontariuszy europejskich. Jestem współtwórczynią  międzynarodowej  metody Creation Coach Community - tworzenia środowiska wspierającego kreatywność. Od roku jestem tez certyfikowanym coachem, wykorzystuje te kompetencje w autorozwoju i pracy ze swoim zespołem.    

 

W razie pytań związanych ze szkoleniem – proszę o kontakt pod nr tel. 426327977  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zadanie „Przeprowadzenie działań zmierzających do utworzenia i prowadzenia Łódzkiego Centrum Obywatelskiego” jest współfinansowane ze środków Miasta Łódź