Flashmob dla Łodzi

Ocena użytkowników:  / 16
SłabyŚwietny 

Czołem Wszystkim.

Pragnę zaprosić Was do udziału we flashmobie, który odbędzie się 27.05.2012 (niedziela) o godz. 15:00 na Rynku Głównym w Poznaniu przed ratuszem, pod Koziołkami.
Jest to wydarzenie, które będzie miało na celu dynamiczną promocję miasta Łodzi. Osoby chcące wziąć udział w zabawie proszone są o założenie czerwonych lub żółtych rzeczy (barwy miasta Łodzi) w możliwie największej ilości. To mogą być koszulki, kurtki, spodnie, czapeczki. Wszystko co jest żółte lub czerwone. O 15:00 nastąpi uderzenie. My będziemy tam wcześniej i nadamy sygnał. W planie jest zbiorowe robienie pajacyków przez około 2 minuty. 
Następnie rozchodzimy się jak gdyby nigdy nic. Jeżeli ktoś chce z nami pogadać po zabawie, to będzie nas można znaleźć w klubokawiarni Proletaryat przy Wrocławskiej 9.
Mamy świadomość, że wizja promowania obcego miasta na Waszym boisku może się nie podobać. Spróbujcie jednak podejść do zabawy jak do kolejnego flashmob’u. Łódź jest miastem o ogromnym potencjale, które zostało trochę zapomniane. Naszą ideą jest zwrócenie uwagi i przypomnienie o tym, że warto tutaj przyjechać.
Równolegle podobna akcja będzie miała miejsce w Krakowie. Jeżeli zatem macie znajomych w Krakowie, to dajcie im znać. Niech też nas wspomogą.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do zabawy.


Hi Everyone.
I’d like to invite you to take part in flashmob event that will take place on 27.05.2012 at 1500 on Market Square by in front of the City Hall in Poznan.
The event is aimed on dynamic promotion of City of Lodz. People who wants take part in the event are asked to wear red and yellow clothes (colors of the city emblem). Wear anything you have in those colors. Jackets, trousers, caps as much as you can to be visible. At 1500 we will start. Our team will be there a bit beforehand and we will give a signal. We plan to do jumping jacks for about two minute.
After all we just walk away like nothing happened. If you want to talk or meet and greet you can find us in coffee/club Proletaryat on 9 Wrocławska Street.
We know that promoting another city may be not to comfy for you but please look at this as on another flashmob event. Łódź has a great potential but is a bit forgotten. Our idea is to remind people that it is worth coming and seeing.
Simultaneously the same action will take place in Cracov. So if you have friends there let them know to help us.
Have a good time and feel free to come.

Pokaż wszystkie komentarze