Witamy

 

Witamy w internetowej bazie wolontariuszy. Ma ona na celu ułatwienie współpracy wolontariuszy z poszukującymi ich organizacjami. Rejestracja w bazie pozwoli na jak najlepsze określenie Twoich predyspozycji i oczekiwań względem wolontariatu, umożliwi także organizacjom zgłaszanie się z ofertami bezpośrednio do Ciebie. Rejestrując się, uzyskujesz również dostęp do wyszukiwarki organizacji, co umożliwi Ci samodzielne wyszukiwanie interesujących Cię ofert.

 

Z informacji zawartych w serwisie dowiesz się, na czym właściwie polega wolontariat i dlaczego warto go podjąć. Znajdziesz tu również cenne wskazówki dla początkujących, a także zapoznasz się z różnorodnymi formami wolontariatu - od wolontariatu studenckiego, przez e-wolontariat aż po wolontariat 50+. Ponadto znajdą się tu bieżące informacje na temat samego projektu - zaproszenia na szkolenia, relacje ze spotkań i działań w przestrzeni miejskiej oraz wiele innych.

 

Baza powstała w ramach projektu “Wolontariat Kreuje Łódź” realizowanego przez Fundację Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO.

 

Zadanie obejmujące promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi zostało zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

lodz-kreuje